گاهی فقط به سکوت گوش کن. نگاهش کن. بذار بکشدت تو خودش.باهاش برو مقاومت نکن. تورو به جاهایی میبره که باید بری،، تورو به جاهایی میبره که جز خودت نباشه. تورو به حس کردن درونت میبره،، به لمس عمیق ترین لایه هات 

اکثرا به این فکر میکنم که اگر بخوام تجربه هامو،، روند دگرگونیم رو کتاب کنم،، از چه راهکارهایی باید بگم؟؟ من چطور قوانین شخصیم رو ساختم؟؟ مردد میشم، مطمئن میشم،، ناامید میشم،، امیدوار میشم و خیلییی احساسات دیگه ای هم وقت تصور نوشتنشون تجربه میکنم اما توی یک چیزی هرگز شک نمیکنم،، اینکه یکی از راهکارهام، تنهایی های طولانیم بود و سکوتم که با شیفت های همسر و دوری از خانواده و آدما واسم محقق شد واقعا راه گشا بودن تا جایی که یاد گرفتم با کمک تنهاییم لذت بخش ترین و عمیق ترین لحظات رو واسه خودم بسازم میخوام متمرکز بشم و بنویسمشون،، نه حرفه ای،، نه وقتی آماده ترم و نه یه روزی همین امروز،، همین روزها و حتی نابلد و ناشیانه،، با تمام گیجی هام و تردیدهام خلق خواهم کرد،، با تمام ندانسته هام خلق خواهم کرد،، با مسیر و بی نتیجه خلق خواهم کرد.‌ میدونم مثل همیشه که تهش عجیبه،، غافلگیرم میکنه. این روش همیشگی منه . 

امشبو با ماه قشنگو عجیبو قوی و بی مانندش برای مراقبه از دست ندید برید توی خودتون و در برابر هیچ چیز مقاومت نکنید. رها بشید مثل موهای تمام ن تاریخ در باد و گذر کنید از تاریخ و زمان و عیب هاتونو چهارچوب هاتون . فقط خودتون باشید و بی سرزنش نگاهش کنید هر کاری کرده، همونقدر بلد بوده بغلش کنید،، نوازشش کنید و اجازه بدید راهها باز بشن،، دردها درمان بشن،، گره ها، شل بشن و شما از نو زاده بشید . با دندون نمیتونیم هیچ گره ای رو باز کنیم . فقط باید رها بشیم ،، بذارید ایده ها بیان . من دیگه به جون هیچ گره ای نمی یفتم اما گره ها دارن یکی یکی باز میشن . ایده ها از راه میرسند ،، شکوفایی ها رخ میدن  

ما خیلی ها رو دوست داریم،، خیلی آدمها اما حالا میخوام فارغ از هرکس،، به چیزها برسم . چه چیزهایی رو دوست دارید؟؟ عشق به چه کاری شمارو به جنون میرسونه؟ اونو امشب پیدا کنید،، ناشیانه شروعش کنید،، به راههای تبدیلش به ثروت فکر کنید. تنها از این راه بی اونکه بخواهید پول میاد، لذت میاد، رشد میاد،، آزادی میاد،، مسئولیت پذیری میاد،، عشق میاد و غرغر میره،، بهانه تراشی میره،، جنگ میره،، خشم میره،، بی خوابی میره. به جای جنگ برای تغییر،، صلح برای تبدیل رو جایگزین کنید( درباره این جمله بیشتر خواهم نوشت) 

چهارشنبه پیش نوشتم که چقدر کسل، خسته، ناتوان و بد بود حالم .‌‌ چهارشنبه(دیروز) شادترین آدم دنیا بودم. بعد از ۲روز کامل کار کردن،، شب تا ۵ صبح بیدار بودن و اقدام به جای تعویق،، دیشب اون کاری که تو پست های قبلی گفتم رو تمام کردم و دریچه های جدیدم باز شدن. این تفاوت ۲ تا چهارشنبه بود سخت نگیرید حالتون رو،، نگاهش کنید و نوازشش کنید،، میگذره،، عوض میشه،، یکی دیگه میشید در دنیا رقابتی نیست خودتونو بچسبید. چهارشنبه های بدحالی و  چهارشنبه های خوشحالی تمامی ندارند،، پس آگاه باشید و هشیار،، رها و باایمان . 

مینی سریال چهار قسمتی( unorthodox) رو اگر میخواهید داستانی از دگرگونی زندگی یک زن به دست خودش،، خود سپاری به ناکجا و ابهام،، چنگ زدن به ریسمانها هرچند پوسیده و رهانکردن عشق،، ببینید بهتون پیشنهاد میکنم . 

و فیلم( life is beautiful) رو اگر میخواهید خنده و گریه کنار هم،، مرگ و زندگی همزمان و اصالت زندگی رو دریابید،، بهتون پیشنهاد میکنم،، من همه ی جسم و روحم یه جاهایی از این فیلم منقبض بود نوش جونش هرچه جایزه برده

امروز، روز نخستین من است. 

هرروز مردن هایم را می میرم و

صبح بعد، از نو زنده میشوم.‌. 

و میدانم مرگهای بیشتری در راهند،،

و زندگی های دیگری 

می میرمو،، می زیمو هراسم نیست.

هر تولد، امیدها  زنده ام میکنند ،، 

و هر مرگ، تجربه ها . و

اولو آخر همه،، من هستم با تبریک ها و تسلیت هایم،،

برکت ها و تسلی های شگفت انگیز،، در شما حل میشوم ،، 

شما اولین و آخرین همزمانید. 

من زندگی ها را زندگی میکنم،، 

و مرگها را نیز‌ 

من هرچیز را به تمامی، فقط زندگی میکنم،، 

حتی واژه ی مرگ را !! 

دستانم را بگیر،، 

با من بمیر

با من بزی 

جوانه ای بزنو 

نور را بیابو . 

سایه هارو تاب آورو 

برخیزو. 

برو . 

اکنون،، حالا من،، سایه بی فکر بی ویرایش بی شدن سراسر بودن . 

سایه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها